Informacje dla klasy pierwszej

Informacje dla przyjętych do pierwszej klasy LO

1. Wyjazd integracyjny odbędzie się w dniach 29 – 30 sierpnia 2019 r. w Ośrodku Grand Stasinda Bukowina Tatrzańska.
    Do sekretariatu szkoły należy dostarczyć wydrukowane i podpisane zgody i oświadczenia oraz wpłatę 250 zł do 31 lipca. Cena obejmuje: nocleg i wyżywienie od obiadu do śniadania, prowiant na wycieczkę, opiekę przewodnika, przejazd autokarem, ubezpieczenie.
    W programie zajęcia integracyjne i sportowe. W drugim dniu przewidziana jest wycieczka do Doliny Kościeliska (Hala Ornak).
    Dokumenty do pobrania:
    – regulamin i zgoda na wyjazd (pobierz: regulamin i zgoda)
    29 sierpnia o godz. 7.00 – zbiórka na parkingu autokarowym pod hotelem Sheraton
    30 sierpnia ok. godz. 17.00 – przewidywany powrót
  2. Na terenie szkoły, podczas wszystkich wyjść, wycieczek i pozaszkolnych zajęć obowiązują zasady odpowiedniego wyglądu. (pobierz: wygląd)
    Mundurki galowe zamawiamy indywidualnie (dokładne informacje we wrześniu w szkole) – instrukcja zamawiania mundurków galowych
  3. Wykaz podręczników (przejdź na stronę: podręczniki)