Początek roku szkolnego… nad morzem

Początek roku szkolnego 2021/2022 postanowiliśmy rozpocząć nieco inaczej niż zwykle. Doszliśmy do wniosku, że aby zacząć się efektywnie uczyć, najpierw musimy na powrót odbudować więzi, nieco przecież nadszarpnięte przez długie miesiące przymusowej izolacji domowej, porozmawiać, pograć, poznać się na nowo, po prostu ze sobą pobyć. Wyruszyliśmy więc całą szkołą na czele z s. Dyrektor nad Bałtyk. A tam podczas wspólnych dłuuuugich spacerów plażą i leśnymi ścieżkami, plażowania, rozmów i śpiewów przy ognisku, jazdy gokartami, wspólnych Mszy świętych z zapałem realizowaliśmy nasz cel. I udało się! Wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani, mając poczucie, że razem damy radę ze wszystkim, co przyniesie nam nowy rok, który zainaugurowaliśmy uroczystą Mszą świętą. Dziękujemy Siostrze Dyrektor za to, że pozwoliła nam na to małe szaleństwo, a także za to, że z nami była i wspierała. Ojcu Grzegorzowi zaś za nieprzeciętny plan wycieczki i trasy długości godnej maratończyków 🙂 Liczymy na więcej!