Informacje dla klasy pierwszej

Informacje dla przyjętych do pierwszej klasy LO – rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice, Drodzy Pierwszoklasiści,

poniżej umieszczamy informacje dla przyjętych do pierwszych klas LO św. Rity na rok szk. 2024/2025.

1. Obóz integracyjny. W tym roku obóz odbędzie się w dniach 27-28.08.2024 r. Miejsce oraz cena zostaną podane w późniejszym terminie.

WAŻNE!

• Karty wycieczki do pobrania tutaj (kliknij tutaj) lub w sekretariacie szkoły.
    • Prosimy uzupełnione i podpisane karty zostawić w sekretariacie szkoły podczas składania dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu rekrutacji.
  2. Na terenie szkoły, podczas wszystkich wyjść, wycieczek i pozaszkolnych zajęć obowiązują zasady odpowiedniego wyglądu. (pobierz: wygląd)
    Mundurki galowe zamawiamy we wrześniu w szkole.
  3. Wykaz podręczników (przejdź na stronę: podręczniki)
  4. Na początku roku szkolnego odbędzie się kiermasz używanych podręczników i mundurków szkolnych.