Informacje dla klasy pierwszej

Informacje dla przyjętych do pierwszej klasy LO – rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice, Drodzy Pierwszoklasiści,

poniżej umieszczamy informacje dla przyjętych do pierwszych klas LO św. Rity na rok szk. 2024/2025.

 1. Obóz integracyjny. W tym roku obóz dobędzie się w dniach 29-30.08.2024 r. Uczniowie nocować będą w Salezjańskim Centrum Wychowania i Duszpasterstwa Młodzieży w Krakowie (ul. Tyniecka 39, 30-323 Kraków). Koszt pobytu 160 zł. Cena obejmuje nocleg i wyżywienie w ośrodku oraz materiały na integracyjne warsztaty dla uczniów.

  WAŻNE!

  • Karty wycieczki do pobrania tutaj (kliknij tutaj) lub w sekretariacie szkoły.
  • Prosimy uzupełnione i podpisane karty zostawić w sekretariacie szkoły podczas składania dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu rekrutacji.
  • Opłatę za obóz integracyjny prosimy wpłacać na konto: 18102028920000540207484746 (PKO BP) lub zostawić wraz z kartą wycieczki w sekretariacie szkoły (prosimy odliczoną kwotę włożyć do podpisanej imieniem i nazwiskiem ucznia koperty) najpóźniej do 26 sierpnia br.
  • Z uczniami spotykamy się w ośrodku salezjańskim (adres powyżej) o godz. 9.00.
 2. Na zebranie z rodzicami zapraszamy 27 sierpnia (tj. wtorek) o godz. 17.00 w Liceum (w razie niemożności przybycia – prosimy o kontakt z sekretariatem). Po opublikowaniu ostatecznej listy przyjętych do szkoły wychowawcy prześlą na adresy e-mailowe rodziców niezbędne informacje dotyczące spraw omawianych na zebraniu.
 3. Na terenie szkoły, podczas wszystkich wyjść, wycieczek i pozaszkolnych zajęć obowiązują zasady odpowiedniego wyglądu. (pobierz: wygląd)
  Mundurki galowe zamawiamy we wrześniu w szkole.
 4. Wykaz podręczników (przejdź na stronę: podręczniki)
 5. Na początku roku szkolnego odbędzie się kiermasz używanych podręczników i mundurków szkolnych.