Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Inaugurację nowego roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęliśmy Mszą świętą, która odbyła się w kościele oo. Paulinów na Skałce. Ojciec Grzegorz objaśnił nam, w jaki sposób powinniśmy rozwijać nasze talenty. Zwrócił uwagę na to, iż nie jest to zadanie łatwe, wymaga bowiem wiele cierpliwości i rzetelności, ale przynosi wymierne efekty i wiele satysfakcji.

Nasz katecheta nie zapomniał także o naszych nauczycielach, życząc im, aby przekazując nam wiedzę i doświadczenie, dawali świadectwo miłości Jezusa. Ojciec zwrócił się także do naszych rodziców, prosząc, by wspierali nas w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

W nowym roku szkolnym powitała nas również Siostra Dyrektor, życząc wielu sukcesów i zachęcając do wytężonej pracy, nie tylko nad poszerzaniem wiedzy i umiejętności, ale również nad naszym zachowaniem i postawą wobec bliźniego.

Po Mszy świętej spotkaliśmy się z naszą wychowawczynią, s. Stellą, oraz kolegami i koleżankami z klasy, czyli w kameralnym gronie, planując pracę na kolejne dni.