Spotkanie z ks. Michałem

Tuż przed feriami – 9 lutego – przyjechał do nas w odwiedziny ks. Michał Misiak z Łodzi, który jest ewangelizatorem ulicznym. Opowiadał nam o tym, czym zajmuje się na co dzień. Po prostu wychodzi na ulicę do prostych, zwykłych ludzi i głosi im Ewangelię. Taką gotowość do głoszenia powinien posiadać każdy z nas, jeśli spotkał już Jezusa w swoim życiu (jeśli nie to czym prędzej należy to naprawić). Z takiego prostego podejścia Duch Święty wyprowadza wiele ciekawych pomysłów – i tak ks. Michał podejmował już organizację chrześcijańskich dyskotek, ewangelizację uliczną, nabożeństwa na ulicy (ostatnio – codzienna Koronka do Miłosierdzia Bożego w Łodzi), spacery Miłosierdzia, maratony, podczas których spowiadał ludzi itp. itd. Katalog dzieł Ducha Świętego jest w jego przypadku bardzo bogaty i różnorodny. Ksiądz Michał dzielił się z nami również swoim świadectwem uzdrowienia, a także opowiadał o uzdrowieniach duchowych ludzi, których spotyka. To ciekawe spotkanie natchnęło również niektórych naszych uczniów, aby oprócz fitnessu duchowego spróbować również spotkać się z księdzem na ćwiczeniu ciała. Wszystko na chwałę Pana!