Walentynki

Walentynki obchodziliśmy bardzo radośnie. Samorząd szkolny zorganizował nam między klasowy konkurs. O godzinie 8 spotkaliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej. Zaczęliśmy od bardzo znanej gry – Kalambury. Następnie każda klasa miała wytypować dwóch przedstawicieli do zabawy w krzesełka. Jednak nie były to zwykłe „krzesełka”, przy każdym zatrzymaniu muzyki musieliśmy przynieść wymieniony fant. Kolejnym wyzwaniem było kreatywne przedstawienie swojej klasy. Nie zabrakło filmików, wierszyków. Jedna z klas napisała nawet własną piosenkę. Konkurencje ruchowe również się pojawiły. Jedną z nich było zbudowanie piramidy z 6 osób i utrzymanie jej przez 30 sekund. Ostatnim zadaniem były rzuty do kosza z zawiązanymi oczami. Od przedstawicieli wymagało to dużej koncentracji oraz wsparcia. Podczas tego dnia nie zabrakło tradycyjnej poczty walentynkowej. Ostatecznie konkurs wygrała klasa 1 LO. Nagroda? Oczywiście że była! Samorząd ufundował słodkości oraz wyjście dla całej klasy do kina. 

Dzień zakończyliśmy wspólnym tańcem – Belgijką…