Współpraca z British Council

Miło nam poinformować, że nasza szkoła podpisała porozumienie partnerskie z British Council i będziemy brać udział w programie partnerskim Advantage. Porozumienie o współpracy daje nam opiekę koordynatora z ramienia British Council w zakresie przygotowania do egzaminów, oferowanych przez British Council, jak FCE, CAE, IELTS i innych, bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council Road to Success, zaproszenia na bezpłatne warsztaty i webminaria metodyczne dla nauczycieli. Jednocześnie pracownicy British Council przeprowadzą prezentację dotyczącą egzaminów Cambridge dla chętnych uczniów w naszej szkole. 

Ponadto, jeżeli uczeń naszej szkoły zarejestruje się jako kandydat do egzaminu oferowanego przez British Council, otrzyma specjalną zniżkę. 

Szkoła, w ramach programu, otrzymała pakiet materiałów przygotowujących do egzaminu FCE. Przygotowania dla uczniów pragnących rozwijać swoje kompetencje językowe oraz zamierzających przystąpić do tego egzaminu będą realizowane podczas kółka we wtorki o 7.10.