Pomoc dla Ukrainy

LICEUM ŚW. RITY ANGAŻUJE SIĘ W POMOC DLA UKRAINY
W najbliższym tygodniu z inicjatywy klasy 1A odbędzie się zbiórka rzeczy dla uchodźców z Ukrainy. Poniżej w linku znajduje się lista potrzebnych rzeczy ⬇️⬇️⬇️
➡️ W każdej sali lekcyjnej znajdzie się pudło, do którego można wkładać dary, a które zostaną przekazane do miejsca zbiórki przez uczniów.
➡️ Dla osób, które chciałyby wspomóc finansowo, również będzie taka możliwość. Zostanie przygotowana puszka do której można wrzucać pieniądze, które zostaną przelane na zbiórkę Czerwonego Krzyża.
Apelujemy do wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, wszystkich sympatyków szkoły o włączenie się w pomoc.
Otwórzmy Nasze serca na pomoc Naszym braciom Ukraińcom 💙💛

➡️ Z inicjatywy klasy 3A od nadchodzącego tygodnia (tj. od 28 lutego) będziemy się modlić o pokój na Ukrainie.

➡️Każdego dnia o 7.45 Julia Korzeniowska wraz z Anią Kaczanowską z klasy 3A będą prowadzić Koronkę do Miłosierdzia Bożego w sali nr 2 (obok pokoju nauczycielskiego). Udział w modlitwie jest oczywiście dobrowolny, zapraszamy wszystkich, którzy będą chcieli się dołączyć.Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy. 🙏

#ŚWRITADLAUKRAINY