Walentynki

Walentynki to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, kiedy wszyscy wobec siebie okazują miłość, niezależnie od tego czy chodzi o przyjaciół czy inne bliskie nam osoby. Jest to dzień radowania się faktem, że jesteśmy otoczeni przez ludzi, których darzymy szacunkiem i sympatią. Również w naszej szkole “hucznie” obchodziliśmy to święto. Samorząd szkolny zorganizował “Walentynkową Fotobudkę”, gdzie uczniowie mogli wspólnie robić sobie zdjęcia, wykorzystując do nich walentynkowe rekwizyty. Oczywiście uruchomiona została także poczta walentynkowa, poprzez którą zainteresowani mogli sobie wysyłać walentynki anonimowo lub z podpisem – czasami trochę w żartobliwej formie. 

Tradycją w naszej szkole jest również ubieranie się na kojarzący się nam z tym świętem/dniem kolor, dlatego też w ten dzień wszyscy ubrani byli na czerwono!