Film naszych uczennic

Razem z Julką Zapotoczną, Karoliną Tabor Rozalią Brzegowską i Basią Surgą wzięłyśmy udział w konkursie na nagranie filmu organizowane przez Organizację Pozytywne Społeczeństwo. Żeby przejść do następnego etapu musimy uzyskać jak największą liczbę polubień. Oddać swój głos można na dwa sposoby: 1) za pomocą strony Pozytywne Społeczeństwo na Facebooku ( link poniżej) 2) poprzez aplikację Pozytywne Społeczeństwo, którą można pobrać w Google Play(niestety nie jest ona dostępna dla iPhone) Za każdy głos oddany przez Fb otrzymujemy jeden punkt, natomiast za jeden głos oddany poprzez aplikację aż trzy. Nasz film nosi tytuł “A Ty co wybierasz?”. Konkurencja jest duża, bo do konkursy zgłoszone zostało 87 filmów, więc każdy głos będzie na wagę złota. Bardzo prosimy społeczność szkolną o pomoc!!! 🙂

Autorki filmu

Adres strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3322258627883665&id=1724286897680854