Zakończenie klasy maturalnej

Dzisiaj nadszedł dzień rozstania z naszymi trzecioklasistami. 😞Odtąd stajecie się Absolwentami. 🎓Fragment Waszej drogi związany ze szkołą nieubłaganie dobiega końca. To były dla Was pracowite trzy lata – pełne sprawdzianów, kartkówek, referatów, przeczytanych lektur. Jako Wasi nauczyciele jesteśmy dumni z tego jak wiele zrobiliście w tym czasie, by być tutaj gdzie właśnie jesteście. I chodzi nam nie tylko o wiedzę.

Wyrośliście na wspaniałych młodych ludzi. Każdy z Was jest wyjątkowy i wierzymy, że zajdzie daleko ☺️Jednocześnie mamy nadzieję, że zapamiętacie Naszą Szkołę, nie tylko przez pryzmat nauki, ale również przez pryzmat relacji, które tutaj nawiązaliście, miłych momentów, inspirujących lekcji, czy szkolnych wydarzeń.

My na pewno o Was nie zapomnimy! 😄Gratulujemy Wam ukończenia szkoły! 🎓🎓🎓