Zwolnieni z teorii

Karolina, Wiktoria, Dorota i Magda, dziewczyny z klasy I LO zaangażowały się w robienie projektu w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Ich projekt nosi nazwę #Zaszyfrowani i skupia się przede wszystkim na walce z presją. Jak same mówią, chcą dać wsparcie osobom zmagającym się z presją oraz pokazać im jasną stronę życia, światełko w tunelu, które pomoże im wyjść z ostrzałów ludzkiego postępowania i wyrazić siebie. Dziewczyny chcą realizować swoją misję poprzez różne kreatywne przedsięwzięcia tj. warsztaty, filmy, murale. Działania te kierują przede wszystkim do młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym, która jest najbardziej narażona na wpływ społeczeństwa. Zachęcamy do polubienia ich stron na social mediach:

W szkole jest również puszka, obok której znajdują się ulotki projektowe. To do niej możecie wrzucić co nie co, aby wspomóc projekt dziewczyn 
Trzymamy kciuki i życzymy im owocnych rezultatów związanych w walce z presją!