Wieczór poetycki „miłość wariatka ta sama”

30 maja odbył się w naszej szkole wieczór poetycki „miłość wariatka ta sama”, przygotowany przez uczniów klasy 1 LO należących do koła teatralnego: Karolinę Drabik-Bańbułę, Aleksandrę Cichoń, Magdalenę Markiewicz, Kingę Oprych, Aleksandra Skawińskiego.
W niespiesznym rytmie poezji snuliśmy wspólnie z młodymi aktorami refleksje o uczuciach, które w nas tętnią, o miłości, o tęsknocie, o niełatwych czasem relacjach z drugim człowiekiem. 
Piękna scenografia warszawskiej kawiarni lat 20., niezwykła atmosfera, którą stworzyli aktorzy swoją interpretacją utworów poetyckich, śpiew i muzyka sprawiły, że jako widzom trudno nam było oderwać się od tego klimatycznego widowiska. 
Cieszymy się, że w wieczorze zdecydowali się wziąć udział także uczniowie klasy 2 LO, Weronika Łazarz i Dominik Pańczyszyn. 
Dziękujemy p. Małgorzacie Gaweł oraz p. Agnieszce Zalewie za to, że swoim śpiewem i muzyką uświetniły występ koła teatralnego. 
Wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami czas i w ten sposób docenić pracę uczniów także serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny występ.

Tu można obejrzeć nasz występ w całości:

Zapraszamy również na krótką fotorelację…