Dzień języków europejskich

Z okazji Dnia Języków Europejskich młodzież klas pierwszych wybrała się na sztukę teatralną w języku angielskim How to Ruin a Great Play. Uczniowie podziwiali grę aktorów English Touring Theatre Company, jednocześnie rozwijając kompetencje językowe. Przyjemne z pożytecznym!

Ponadto, po przedstawieniu mieli możliwość porozmawiać z aktorami, zadać pytania na temat sztuki, ich życia zawodowego i prywatnego. Niektórzy uczniowie rozważają nawet zgłoszenie na następne przesłuchanie aktorskie i udział w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez ETTC.

Jedna z uczennic tak napisała o przedstawieniu: „Wciągająca komedia, będąca jedną z ciekawszych form nauki języka angielskiego”. Niepowtarzalne przeżycie.”

Mamy nadzieję na udział w następnym przedstawieniu English Touring Theatre Company Romeo&Juliet już w październiku.

A fanów teatru zapraszamy do odwiedzenia strony ETTC na fb: https://www.facebook.com/EnglishTouringTheatreCompany/