Konkurs “Nasze liceum”

KONKURS NA FILM „NASZE LICEUM”

Zadanie uczestników konkursu polega na przygotowaniu filmiku o Liceum św. Rity,
spełniającego następujące kryteria:
a) Maksymalna długość filmu – 5 minut.
b) Maksymalna liczba osób przygotowujących film – 5 osób.
c) Filmik musi zawierać pełną nazwę oraz logo szkoły, adres strony internetowej liceum oraz terminy dni otwartych: 25.02.2021 oraz 15.04.2021r. (godz. 17:00).
d) Filmik powinien zawierać informacje dotyczące różnych aspektów związanych ze szkołą (np. wygląd budynku, wyposażenie sal i biblioteki, konsultacje, dodatkowe zajęcia, relacje interpersonalne, bezpieczeństwo, szkolne inicjatywy). Na potrzeby filmiku można wykorzystać materiały zgromadzone przez klasę, np. zdjęcia z uroczystości szkolnych, wyjazdów klasowych itp.

Nadsyłanie prac: do 21 lutego 2021 r.

Więcej informacji w REGULAMINIE