Finał konkursu krasomówczego

Ostatnio informowaliśmy, że nasza maturzystka, Dorota Theodorikas, dostała się do ścisłego finału XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego. Dzisiaj z wielką radością  i dumą spieszymy donieść, że w owym finale, który odbył się 5 marca br. w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach, została ona wyróżniona nagrodą specjalną im. Łucji Staniczkowej. Laureatce bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy pełni podziwu dla jej umiejętności retorskich i odwagi, by wystąpić publicznie. Wszystkich zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego wydarzenia, które – jak podkreśla sama finalistka – było cennym doświadczeniem. Zaś tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sztuce pięknego i skutecznego przemawiania, zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.