Laureatka konkursu o św. Maksymilianie

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Victoria Miśkowicz, uczennica klasy 1A, została wyróżniona w konkursie “Święty Maksymilian patronem trudnych wyborów” w kategorii szkół średnich. Konkurs był organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Św. Maksymiliana w Harmężach oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Oświęcimiu w ramach upamiętnienia Roku św. Maksymiliana Marii Kolbego i 80. rocznicy jego śmierci. 

Prace konkursowe mogły przyjąć różną formę, Victoria nagrała audycję w formie podcastu. Jesteśmy dumni z tego sukcesu i serdecznie gratulujemy Victorii tego osiągnięcia. Mamy nadzieję, że będzie ono zachętą dla wszystkich do bliższego poznania postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego i inspiracją dla uczniów do rozwijania swoich umiejętności w kolejnych konkursach. Więcej informacji o samym konkursie i wynikach można przeczytać tutaj: https://www.pbw.edu.pl/wydarzenia/1732-wyniki-konkursu-swiety-maksymilian-patronem-trudnych-wyborow