„Ćwierćfinały” Liceum św. Rity w Krakowie – Krakowska Olimpiada Młodzieży – badminton

Dnia 8 grudnia (żeńska), natomiast 14 grudnia (męska) reprezentacja z naszej szkoły wzięła udział w rozgrywkach w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – Licealiada w badmintonie.

Do rywalizacji przystąpiło 11 szkół średnich w kategorii dziewczyn oraz 19 w kategorii chłopców. Pierwsza faza turnieju składała się z rywalizacji grupowej, a kolejna to system „play-off”.

W fazie grupowej reprezentacja żeńska rozegrała swoje mecze przeciwko: IV LO oraz XLII LO, natomiast reprezentacja męska przeciwko: XXIV LO oraz Zespołowi Szkół Poligraficzno-Medialnych.

W ćwierćfinale drużyna męska poniosła porażkę ze szkołą sportową Marcina Gortata, natomiast żeńska z drużyną XII LO.

Bardzo serdecznie gratuluję zawodnikom, którzy reprezentowali Liceum św. Rity na arenie międzyszkolnej.

Kamil Myśliwiec