Obchody 11 listopada – Święta Niepodległości

10 listopada nasze liceum świętowało kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Obchody rozpoczęliśmy od Mszy św. w intencji ojczyzny. Następnie na sali gimnastycznej śpiewaliśmy wspólnie pieśni patriotyczne. Świętowanie zbiegło się z zakończeniem Tygodnia Pamięci o Powstaniu Warszawskim, którego finałem była zbiórka pieniędzy przeznaczona na rzecz żyjących jeszcze uczestników tamtych wydarzeń. Serdecznie dziękujemy paniom Katarzynie Myśliwy, Joannie Gaweł i Agnieszce Zalewie za koordynowanie obu wydarzeń. Podziękowania składamy także uczniom zaangażowanym w przygotowanie Tygodnia Pamięci o Powstaniu Warszawskim – tegorocznym maturzystom oraz całemu chórowi szkolnemu. Za pomoc związanych z kwestiami technicznymi oraz nagłośnieniem dziękujemy panu Grzegorzowi Natankowi i jego wychowankom.