Gala finałowa XXX Krakowskiego Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

27 listopada odbyła się gala finałowa XXX Krakowskiego Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku, podczas której uczniowie klasy 1a odebrali dyplomy i nagrody, zdobyte w poszczególnych kategoriach konkursu. 

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy wysokich miejsc, ale także pomysłów oraz chęci i zaangażowania, które zaowocowały znakomitymi wynikami. Jesteśmy dumni, że tak wspaniale reprezentowali nasze liceum. Poniżej zamieszczamy informacje o laureatach i osobach wyróżnionych. Mamy nadzieję, że będą oni inspiracją dla innych w podejmowaniu wyzwań konkursowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości wręczenia nagród.

Test wiedzy o mitologii i antyku:

I miejsce ex aequo: Weronika Kocot

II miejsce ex aequo: Miłosz Firek

II miejsce ex aequo: Weronika Steć

III miejsce: Łucja Chudzikiewicz 

Wyróżnienie: Grzegorz Auksztulewicz

Wyróżnienie: Anna Machniewicz

Konkurs literacki „Spokój w trakcie burzy – różne oblicza Ateny”

II miejsce: Jakub Stankiewicz

Wyróżnienie: Weronika Steć


Konkurs plastyczny pod hasłem „Atena we współczesnym świecie”

I miejsce ex aequo: Łucja Chudzikiewicz

III miejsce ex aequo: Krzysztof Rek

III miejsce ex aequo: Anna Machniewicz

Wyróżnienie: Justyna Oleś

Konkurs fotograficzny: „Atena we współczesnym świecie”

I miejsce : Błażej Lupa 

Wyróżnienie: Kevin Ropers

Konkurs recytatorski „Poezja i proza antyku”

Wyróżnienie: Grzegorz Auksztulewicz