Zielona Szkoła kajakowa

W tym roku końcówkę wakacji i początek roku szkolnego spędziliśmy wspólnie na spływie kajakowym we Wdzydzach Kiszewskich – malowniczej miejscowości położonej na Kaszubach. Łącznie przepłynęliśmy ponad 50 km, ciesząc się własnym towarzystwem i podziwiając malowniczy krajobraz jezior, rzek i wspaniałych lasów Borów Tucholskich. Nie obyło się oczywiście bez ogniska, zabaw, tańców, rozmów do późnych godzin nocnych i smażenia naleśników. Jak na prawdziwą społeczność szkolną przystało, nie zapomnieliśmy uczcić 1 września. Tego dnia wstaliśmy bardzo wcześnie, by udać się do Gdańska i tam przeżywać rozpoczęcie roku szkolnego oraz 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Warto dodać, że naszymi gośćmi specjalnymi na tym wyjeździe byli Absolwenci, którzy spędzili cały tydzień razem z nami.
Ta wspólna wakacyjno-szkolna przygoda dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń, pogłębiła szkolne znajomości i dostarczyła energii, by z uśmiechem i optymizmem rozpocząć nowy rok szkolny.